Zobrazit kategorie

Novinky

Crossbody batohy Crossbody batohy

Módní doplňky jsou celkem běžnou součástí nás všech. Máme jich doma poměrně dostatek, aby vše se dalo prakticky sladit a my vypadli skvěle a také se tak cítili.

Přečíst celý článek
Lapač snů – ochrana před duchy Lapač snů – ochrana před duchy

Lapače snů mají své kouzlo, ale také i poselství. Můžete si je snadno zakoupit, ale také není problém si je vyrobit. Jsou ideálním dárkem pro někoho blízkého.

Přečíst celý článek
Takzvané rychlé módě neboli „fast fashion“ zvoní jistojistě hrana. Takzvané rychlé módě neboli „fast fashion“ zvoní jistojistě hrana.

Podporujte lokální výrobce nebo prodejce a udělejte tak dobrý skutek nejenom pro ně, ale i pro celou naši planetu Zemi. Naše děti nám za to jednou poděkují.

Přečíst celý článek
Doplňky tvoří ženu! Podle čeho je vybírat? Doplňky tvoří ženu! Podle čeho je vybírat?

Říká se, že žádná žena není nikdy dobře oblečená, pokud do svého outfitu nezařadí stylové doplňky. Jak je ale vybrat a vyhnout se překombinování?

Přečíst celý článek
Pletení – dovednost, která vás zabaví nejenom při dlouhých zimních večerech Pletení – dovednost, která vás zabaví nejenom při dlouhých zimních večerech

Naše babičky zvládaly s mrknutím oka uplést zimní šálu nebo teplé ponožky. jako by se ale v posledních letech tato dovednost z našich domácností vytratila.

Přečíst celý článek
Kartáč k odstranění chlupů Kartáč k odstranění chlupů

Nejen švadlenky, ale i ostatní ocení rychlou možnost očištění svého oděvu. K tomu poslouží praktický kartáč k odstranění chlupů a dalších nečistot.

Přečíst celý článek
od 2.000,- Kč doprava zdarma
GLS - výdejní místo již od 56,-Kč
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje