Zobrazit kategorie
Obaly a vybavení
Nabízíme opravdu široký sortiment textilní galanterie. Zjednodušte si seznam hledáním.

Novinky

Nažehlovací vlizelín Nažehlovací vlizelín

Ve výbavě textilní galanterie by vám neměly chybět netkané textilie, které se postarají o zpevnění různě velkých ploch. Jednou z nich je nažehlovací vlizelín.

Přečíst celý článek
Oděvní šňůra Oděvní šňůra

Sháníte různé doplňky pro švadleny? Svoje využití si u vás jistě najde i oděvní šňůra, která je nepostradatelným pomocníkem u různých typů oděvů.

Přečíst celý článek
Jezdec ke spirálovým zipům Jezdec ke spirálovým zipům

Snad každá švadlenka se čas od času setká s výměnou zipu. Pro takové případy přijde vhod doplněk textilní galanterie v podobě jezdce ke spirálovým zipům.

Přečíst celý článek
Kšiltová výztuž Kšiltová výztuž

Co takhle si ušít parádní kšiltovku? Hodit se vám k tomu bude praktický doplněk v podobě výztuže, která se postará o perfektní ochranu před sluncem.
 

Přečíst celý článek
Věděli jste, že ušít si sukni nemusí být až tak těžké? Jak na to? Věděli jste, že ušít si sukni nemusí být až tak těžké? Jak na to?

Určitě už se vám někdy stalo, že jste měli nějakou představu o kousku, který by se hodil do vašeho šatníku a v obchodech ho ne a ne najít. Pokud toužíte po něčem konkrétním, nemusíte se spoléhat na nabídku v obchodech. Takovou sukni si s trochou šikovnosti zvládne ušít doma i úplná začátečnice.

Přečíst celý článek
Popruh polypropylénový šíře 25mm bílý, černý Popruh polypropylénový šíře 25mm bílý, černý

Začněte podnikat v oboru textilnictví, vytvořte si vlastní značku a uvidíte, že nebudete litovat. Za kvalitu se dnes dobře platí, uvidíte sami.

Přečíst celý článek
od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje