Zobrazit kategorie
Obaly a vybavení
Nabízíme opravdu široký sortiment textilní galanterie. Zjednodušte si seznam hledáním.

Polokroužky a kroužky

Polokroužky a kroužky

Správný design dodá vhodný polokroužek

O českém národu se všeobecně mluví jako o velmi zručném. Není divu, vždyť se zde nachází mnoho šikovných rukou, které dokáží přeměnit nápady v originální tvorbu. Platí to v každém oboru. Nicméně v oděvní tvorbě se snad využívá nejvíce možností, jak si vytvořit vhodný a jedinečný doplněk. Vznikají tak skutečně originální kabelky, batohy, aktovky, případně jiné tašky, které se dají různě obměňovat k vybranému stylu oblečení. V takovém případě se nesmí podcenit žádná maličkost, která je součástí výrobku. Mezi jeden takový skvost rozhodně patří vhodné zapínání, kroužky nebo polokroužky a další doplňky, které se dají zakoupit v galanteriích. Vyplatí se zaměřit na kvalitní produkty, jelikož musí dobře plnit svoji funkci, pro kterou se na danou věc umisťují. Navíc takový polokroužek je součástí popruhu a v podstatě musí udržet celou váhu. Výhodou je, že si můžeme zvolit jeho vzhled.

Kůže a kov jsou nerozlučné dvojky

Koženým i polokoženým výrobkům skutečně kovové doplňky velmi svědčí. Dodávají výrobkům celkově velmi příjemný design. Šikovným švadlenkám se zajisté vyplatí mít ve svých zásobách například polokroužek šíře 30 mm na koženou galanterii POL, který se rovnou nabízí v několika variantách. Zakoupit si tak lze výhodě i větší množství, které se nikdy neztratí.

  • Niklové polokroužky – kování je vyrobeno stáčením a je vytvořena zde mezera, konce tudíž nejsou svařeny k sobě. Vzhled je stříbrné barvy.
  • Staromosaz – další varianta polokroužků, která má stejné provedení jako nalezneme u niklových, jen vzhledově by se daly připodobnit zlaté barvě.

Obě dvě varianty jsou pro materiál jako je kůže doslova stvořené a nikdo s nimi neudělá žádnou chybu, když je použije na kabelky či jiné doplňky.

Cena zajisté potěší

Polokroužky nejsou nijak finančně náročným produktem. Díky tomu se nabízí možnost si zakoupit i výhodnější balení, například mixu obou dvou materiálů a klidně většího balení. Zde bude cena ještě výhodnější a v čase potřeby to bude hotový poklad.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje