Zobrazit kategorie

Zipy v metráži

Zipy v metráži

Šití či opravy oděvů vyžadují množství kvalitních nástrojů a materiálů, díky kterým dosáhnete uspokojení konečných představ či splnění účelu daného oblečení. Spousta oděvů se tak neobejde bez kvalitních zipů a jejich upotřebení nachází široké spektrum využití.

Velice nejen kvalitní, ale i praktické jsou pro domácí i profesionální šití zipy v metráži či jinak nazývané nekonečné zipy.

Zipy známé také jako zdrhovadla slouží především pro účel spojení dvou částí oděvu dohromady a mnohdy i jako doplněk či dekorace daného oděvu. Takový zip se využívá v krejčovství již nějaké to století a je pořád ve stejném provedení, a sice dva ozubené pásy, jezdec a textilní podklad v různém barevném odstínu.

Zipy v metráži jsou velice pohodlným řešením, protože vám nezmizí již po jednom použití a můžete si je jednoduše zkrátit na požadovanou délku.

Zipy se stávají součástí nejen oblečení, ale například i ložního prádla či různých potahů. Jsou oblíbeným a estetickým řešením, které splňuje nejen část praktickou, ale i estetickou.

Z pestré nabídky si můžete pořídit zipy v metráži spirálové, kostěné, duhované, kovové, stříbrné, zlaté, voděodolné, spirálové kryté reflexní a další.

Kromě těchto možností je výběr zaměřený i na konkrétní i rozměry šíře jako třeba 3mm či 5mm.

Díky široké možnosti výběru a komfortu v podobě nastříhání délky zipu podle aktuálních potřeb se krejčovské profesionální i domácí dílny mohou těšit pestrým možnostem využití. Nápaditost tak dostává zelenou a šité oděvy či další produkty se dokážou snadno přizpůsobit aktuální poptávce i moderním trendům.

I v případě opravy zipu na jakémkoliv oděvu je tak možné najít to správné řešení a nenarušit tak celkový design a funkčnost původního stavu daného kabátu, bundy, kalhot, sukní, šatů či dalších produktů obsahujících zdrhovadlo.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje