Zobrazit kategorie

Vatelín 200g šíře 150cm POL

Vatelín 200g šíře 150cm POL

Produkty z dílen oděvního, textilního či čalounického průmyslu dokážou uspokojit potřeby širokého spektra zákazníků, a to i díky materiálům, které mají samotní výrobci k dispozici. Mezi takové materiály patří vatelín 200g šíře 150cm POL.

Tento druh vatelínu respektive rouno TEVYRO je vyrobené 75-95% vláken PES a 5-25% akrylátového pojiva v kombinaci s dutými vlákny. Díky tomu a nižšímu obsahu pojiva tento vatelín vyniká vysokými tepelněizolačními vlastnostmi.

Využití díky svým pozitivním vlastnostem nachází především v oblasti již zmíněného textilního, oděvního a čalounického průmyslu a jedná se například o takové produkty jako zateplovací vložky potřebné především u zimních oděvů – bundy, oteplováky, kabáty, přikrývky a polštáře, deky, dětské zavinovačky, mantinely do dětských postýlek, kapsáře, jako výplň čalounění u židlí, křesel, sedacích souprav a pohovek a mnoho dalších produktů.

Výplně formou vatelínu se liší především gramáží a v tom případě platí, že čím vyšší gramáž, v tomto případě 200g, tím vyšší pevnost a silnější výztuha. Díky tomu drží vyztužovaný a vyplňovaný produkt svůj tvar a plní požadovanou funkci.

Dalším charakteristickým prvkem vatelínu je tepelněizolační charakter a měkkost, takže právě proto je skvělou výplní u čalouněného nábytku a u zimních oděvů či produktů určených pro děti. Nejen, že hřeje, ale svojí měkkostí doslova rozmazluje a také vyztužuje a drží svůj tvar.

Podle konkrétních potřeb a širokého výběru je tak možné vybrat si odpovídající vatelín a zákazníkovi dodat produkt splňující do posledního detailu svůj účel i design. Vatelín může dokonce posloužit i jako tlumící a zvuková izolace.

Kvalitní vatelín najde opravdu široké uplatnění, protože fantazii se meze nekladou a díky vysoké kvalitě má spoustu vlastností, které dokážou splnit veškeré potřeby zákazníků.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje