Zobrazit kategorie

Spona trojzubec šíře 25 mm POL

Spona trojzubec 25mm POL

Textilní galanterie nabízí široké možnosti produktů, díky kterým domácí i profesionální dílny v oblasti textilního odvětví mohou plnit poptávku i těch nejnáročnějších zákazníků.

K žádaným produktům textilní výroby se řadí i batohy, brašny, ledvinky či opasky a právě tady najde uplatnění moderní spona trojzubec 25mm POL.

Kromě brašen, batohů, ledvinek či opasků najde spona trojzubec samozřejmě i další upotřebení jako třeba při některých typech oblečení. Třeba takové oblíbené lacláče. Díky sponě lze tak snadno vyřešit u těchto kalhot zapínání co oceníte především u malých dětí.

Je vyrobena z kvalitního plastu, který poskytuje odolnost a zároveň příjemný estetický design, který nijak nenaruší celkový vzhled produktů a k tomu splní svůj praktický účel. Jde o vysoce pevný materiál, který vydrží mnoho vnějších vlivů.

Jde o velice oblíbený a žádaný prvek v textilním průmyslu, protože umožňuje rychlé a snadné spojení částí oděvu a již zmíněných produktů, u kterých se využívá ještě častěji. Uživatel tak může pohodlně a komfortně zapínat svůj batoh, ledvinku, opasek i brašnu, a to bez jakýchkoliv složitých manévrů.

Spona se skládá ze dvou částí, při čemž se jedna část neobejde bez té druhé, protože každá má svoje důležité poslání, a sice spojit dvě části v jednu. Snadno si tak můžete pověsit a zapnout ledvinku kolem pasu, zajistit pohodlně batoh nebo zapnout pásek a zabere vám to jen pár sekund.

Díky sponě tak každé textilní odvětví odkáže uspokojit veškeré individuální potřeby zákazníků a jít ruka v ruce s moderními i původními trendy. Příjemný design spony nijak nenaruší celkový dojem z daného produktu a naopak slouží jako elegantní dekorace splňující do puntíku svůj účel.

Oblíbenost těchto spon nijak neupadá a právě naopak se těší čím dál tím větší oblibě, protože nachází využití při výrobě širokého spektra textilních a dalších produktů.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje