Zobrazit kategorie

Pruženky - gumy

Pruženka šíře 30 mm tkaná bílá a černá POL

Také jste jako děti skákaly gumu? Tuto činnosti si pamatují spíše starší ročníky, které ještě neměly tu možnost být každou volnou chvilku ve virtuálním světě. Skákání gumy bylo oblíbenou kratochvílí zejména pro dívky.

  • Co k tomu bylo zapotřebí?
  • Dalo by se říci, že jen dvě věci – nohy a pevná guma.

Když výrobci nabídli na trh gumu, pro kterou se vžilo označení pruženka, jistě netušili, jak široké bude mít využití. Skákání gumy už trochu zaniklo, ale pruženka šíře 30 mm tkaná bílá a černá POL zůstala na výsluní zájmu. Její velkou předností je především to, že drží svůj stálý tvar.

  • Hodí se pro dohotovení oděvů, kde slouží k tomu, aby oděv dobře držel na svém místě.
  • Využívá se při šití kalhot, šatů i dětského oblečení.

Nemusíte se obávat, že by barva z gumy pronikla do oblečení. Pruženka je stálobarevná a s praním tedy nebude žádný problém.

pomůcka pro kreativní nápady

V současné době si maminky rády vyrábějí některé součásti oděvů pro své ratolesti samy. Na mateřské dovolené si mohou tak zpestřit stále se opakující a velice náročné dny, které tráví se svým potomkem.

  • Ve chvíli, kdy ho uloží k odpočinku, může si maminka odpočinout při navrhování různých modelů.
  • Pokud už je dítě větší, může s něčím i pomoci.

A třeba se právě vám tato činnost natolik zalíbí, že se z ní nakonec stane předmět vašeho podnikání. Kvalitních a vkusných oděvů pro naše nejmenší totiž není nikdy dost.

  • Pruženky pochopitelně nepoužívají pouze domácí švadlenky.
  • Jsou nenahraditelným doplňkem mnoha textilních výrobků i u profesionálních návrhářů a krejčích.

Tento produkt se nemusí využívat pouze pro oděvy. Hodí se i na dotvoření některých bytových doplňků. Pruženka je vyrobena ze směsi 85% Polyester a 15 % elastan. Elastan najdeme například i v pružných tričkách, která krásně přilnou na tělo a nevytahují se.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje