Zobrazit kategorie
Obaly a vybavení
Nabízíme opravdu široký sortiment textilní galanterie. Zjednodušte si seznam hledáním.

Průchodky

Průchodky, pistony a lis

Průchodek není nikdy dost

V dnešní době existuje mnoho různých obchodů, které nabízejí zákazníkům hotové originální výrobky. Ovšem, když jsou šikovné ruce a chytré nápady, tak si můžeme vytvořit sami nějaký doplněk, na který poté můžeme být patřičně hrdí. A kdo ví, třeba bude mít natolik úspěch, že si na takové výrobě založíme svoji vlastní živnost. Častokrát stačí malá dekorace nebo ozdoba a výrobek získá jedinečný design. Pro mnohé takové doplňky musíme zavítat do galantérie, jelikož zde rozhodně nalezneme, co potřebujeme. I například průchodky, které mají velké využití. Jedná o kovové kroužky, které se skládají ze dvou částí, průchodky a podložky. V podstatě jsou to duté válce, které jsou na jedné straně zakončené manžetou. Dají se zakoupit jednotlivě, ale na druhou stranu nejedná se o neskladný materiál a kdykoliv jsou potom po ruce, když si pořídíme větší zásobu.

Kde se dají využít?

Častokrát se nám stává, že se díváme na něco a přemýšlíme, k čemu by se to dalo použít nebo co bychom s tím mohli vytvořit. U průchodek je to jednoduché. Mohou být pouze jako dekorace nebo i využity pro praktické účely.

  • Používají se ke zpevnění a ochraně vytvořeného otvoru v látce nebo kůži.
  • Slouží jako otvor pro provlečení provázku, šňůrky nebo opětovně i kůže, záleží na tom, kde se bude co svazovat nebo o jakou ozdobu se bude jednat.
  • Dekorace na koženém oblečení, tašce, kabelce či jiném výrobku.
  • Známé jsou také jako obuvnické kroužky nebo otvory na opasku či obojku.

Aplikace je jednoduchá

V první řadě je důležité si vybrat vhodný průměr a také výšku, to hodně záleží na látce, se kterou budeme pracovat. Nejčastěji se používají průchodky sypané 5mm a je možnost si vybrat podle vlastních úvah niklové nebo staromosazné. Daleko výhodnější je, si zakoupit i větší balení, protože mají skutečně široké využití. Nýtování se poté provádí buď ručně, nebo lisem. Jak neudělat chybu? Je to jednoduché. V první řadě je třeba si řádně označit místo, kam se průchodky umístí a pak se pustit do práce podle návodu. Oba dva díly se pevně spojí a vytvoří tak pěkný a pevný kroužek.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje