Zobrazit kategorie
Obaly a vybavení
Nabízíme opravdu široký sortiment textilní galanterie. Zjednodušte si seznam hledáním.

Polyesterové nitě návin 5000 yards PES 40/2 BÍLÁ A ČERNÁ

Polyesterové nitě návin 5000 yards PES 40/2 BÍLÁ A ČERNÁ

Must-have pomocníci každé švadlenky

Ve světě švadlenek najdete řadu věcí, které v budoucnu téměř nepoužijete. A všechny přitom stojí peníze. Dá se tomu se snadno vyhnout, když si budete pořizovat jen to, co skutečně potřebujete. Co to je, ptáte se? Podívejme se na základní předměty, které zaručeně využijete a bez kterých se neobejdete při tvoření trička, čepice, ani ložního prádla.

Začátky mohou být poněkud složitější, protože budete muset najednou pořídit více pomocníků. Rozhodně začněte kvalitním šicím strojem, který se jen tak nerozbije a hlavně si dejte pozor, aby uměl přesně to, co potřebujete. Hodně záleží na tom, co máte v plánu dělat. Jenom s ním se ale neobejdete.

Se šicím strojem úzce souvisí nitě a cívky. Naprostým základem je návin polyesterových nití 5000 yards PES 40/2 v bílé a černé barvě. Bez těch se jednoduše neobejdete. Orientovat byste se měli podle typu stroje, který jste pořídili, protože každý potřebuje něco jiného. Neřiďte se pouze podle ceny. I levné nitě fungují skvěle. Zde rozhodně neplatí, že dražší jsou lepší. Spíš než cenou se dívejte na odstíny barev. Kromě univerzálních budete zajisté potřebovat i všechny barvy duhy.

Investice, která se vyplatí

Kvalitní nůžky nemohou chybět. Práce, úsilí a čas, které ušetříte s nůžkami vhodnými na látky, je k nezaplacení. Doporučujeme proto na této položce rozhodně nešetřit. Dávejte si pozor, abyste je nepoužívali na nic jiného, protože jinak je budete postupně ničit a hladkost střihu už nebude taková, jakou potřebujete a chcete. A nezapomeňte si pořídit jedny velké a druhé menší na odstřihávání nití.

Další předměty, na které nesmíte zapomenout:

alespoň tři druhy jehel do stroje + běžné jehly,

špendlíky,

křídy, mýdlo nebo speciální fixy na značení látek

krejčovský metr a dlouhé pravítko (např. 15 x 60 cm).

Chcete-li si ušetřit námahu a máte v plánu šít pravidelně, tak můžete zvážit také koupi podložky a kolečka. Nutně je nepotřebujete, ale pro mnoho žen se staly nedílnou součástí jejich výbavy.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje