Zobrazit kategorie

Oděvní šňůra PES Ø4 mm ČESKÝ VÝROBEK

Oděvní šňůra PES Ø4 mm ČESKÝ VÝROBEK se hodí nejen na oblečení

Jste nadšenec do šití a často si sami vyrábíte nějaké oblečení pro sebe, pro děti a cítíte vášeň i ve výrobě bytových doplňků? Na to vše se perfektně hodí právě oděvní šňůry, jelikož se nehodí jen na mikiny, bundičky nebo do dalších oděvních tunelů, ale také na polštáře a další kousky, které vyzdobí Váš byt. Oděvní šňůra PES Ø4 mm je u nás k dispozici v mnoha různých barvách, takže ať už tvoříte v pastelových nebo zářivých barvičkách, určitě u nás najdete odpovídající doplněk, který se bude hodit pro uvázání sukně, mikiny nebo třeba i jako vázačka na bytové textilie.

U nás najdete tento produkt jako český výrobek, který se prodává v šíři 4 mm, a návin je pak 100 metrů. Tyto oděvní šňůry se vyrábí z polyesteru.

Perfektní výběr barev

Víme, že široká barevná škála je pro nás základem, protože dnes jsou různé barevné kombinace na oblečení velmi oblíbenými, ale stejně tak i na hračkách či bytových doplňcích. Pomocí oděvní šňůry lze vytvořit i krásnou interaktivní knížku pro děti, dají se využít skvěle pro výrobu kabelek nebo tašek, ať už těch nákupních či trendy doplňkových.

Pokud kreativně tvoříte s dětmi, určitě budete také nadšeni, jelikož pomocí tohoto produktu můžete vyrobit nejrůznější postavičky, zvířátka a mnoho dalšího, stačí nechat volnou uzdu fantazii.

Ideální pro všechny typy tvoření

Můžete tvořit dle vlastní fantazie se šicím strojem, s jehlou v ruce i s lepidlem a papírem, možností je skutečně mnoho. Špulka obsahuje sto metrů šňůry, takže vystačí i na nějaký větší výrobek. A pokud byste potřebovali také nějaké další komponenty, jako jsou například různé polotovary kabelek a tašek, různé látky, bižuterie nebo také korálky či potřeby na aranžování a tvoření, určitě neváhejte a projděte si naše stránky, kde najdete všechno potřebné najednou.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje