Zobrazit kategorie
Obaly a vybavení
Nabízíme opravdu široký sortiment textilní galanterie. Zjednodušte si seznam hledáním.

Oděvní šňůra

Oděvní šňůra

Šicí stroj je váš velký kamarád a u vás doma se nezastaví? Rády a pravidelně šijete různé kousky oblečení pro vás nebo vaše známé? Nebo jste dokonce profesionální švadlenka? Pak navštivte e-shop s textilní galanterií, kde naleznete vše potřebné pro vaše šití, opravy a úpravy. Z širokého sortimentu textilní galanterie si vybere nejedna švadlenka. Jednou ze součástí takovýchto praktických a nezbytných doplňků je také oděvní šňůra, která má nejrůznější využití. Je jednoduše skvělá k finálnímu ozdobení různých druhů oděvů.

Praktické využití oděvní šňůry

Oděvní šňůra si najde svoje využití nejen při výrobě bund, kde se hodí do tunýlků, ale dále také do pasu u tepláků a pro další druhy oblečení. Kromě oblečení ji lze dále využít také jako vázačku na nejrůznější bytové textilie, např. polštáře. Šňůry oděvní použijete i do šortek nebo šatů. Ve vaší výbavě textilní galanterie se tento doplněk rozhodně neztratí a najde si své uplatnění při mnoha příležitostech. Vybavte se oděvní šňůrou v různých délkách, barvách a materiálech tak, abyste je mohli barevně sladit s celkovým vzhledem oděvu.

Materiály oděvních šňůr pro všestranné využití

Pokud potřebujete oděvní šňůru, můžete si vybrat hned z několika materiálů, ze kterých jsou tyto doplňky vyrobeny. Jedním z nich je oblíbená 100% bavlna, v sortimentu najdete ale i šňůru z polyesteru. Výběr konkrétního materiálu tak můžete přizpůsobit přesně vašim potřebám.

Různé barevné varianty a délky

Vyberte si ze širokého sortimentu oděvních šňůr. Dostupné jsou nejen v různých délkách a průměrech, ale vybrat si můžete také z dlouhé řady barev, a to neutrálních i pestrých. V nabídce tak nechybí neutrální provedení jako je bílá, černá nebo šedá. Pořídit si ale můžete i růžovou, modrou, žlutou, fialovou nebo červenou. Z široké palety barev si určitě vyberete.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje