Zobrazit kategorie

Nýtovací druky

Nýtovací druky

Pokud je člověk kreativní a rád se věnuje nějaké rukodělné práci, potom potřebuje nejen své zázemí, kde si může rozbalit své království, ale také mnoho komponent k vyrábění. Někdo se věnuje raději malování, pro někoho je ideálním odreagováním pletení či háčkování a někdo je zkrátka šikovný na vše, a chce vyzkoušet co nejvíce technik a výrobků.

Momentálně jste se rozhodli, že byste chtěli vyzkoušet vyrobit obojek pro svého mazlíčka? Jednak to bude fešák, a také budete raději, když budete přesně vědět, co jste na výrobek použili a navíc si vyzkoušíte další kreativní techniku? V takovém případě se Vám budou určitě hodit duté nýty, které jsou pro tento typ výrobku úplně ideální. Pokud si je koupíte, určitě pak nemusíte dělat pouze obojky. Tento druh nýtů je vhodný také pro ozdobení kabelek, batohů či klasických tašek. Existuje samozřejmě více druhů. Pokud pracujete s kůží, ať už se pustíte do šití nějakého oblečení nebo třeba kabelky, pak se budou hodit kovové druky. Pro běžné spojení látek jsou nejžádanějšími takzvané WUKY, které v naší nabídce také naleznete.

Vybrat si můžete také způsob balení, zdali se Vám budou hodit spíše sypané druky v sáčku nebo jestli chcete mít vše přehledně na blistru.

Pracujete někdy s jemnými druhy látek a potřebovali byste nějaké praktické knoflíky, které by dobře vypadaly, dobře držely a ideálně fungovaly na stisk? Pak doporučujeme stiskací nýtovací knoflíky Roland Style či Roland Baby. Ke správnému použití budete potřebovat buď lis k nýtování, ovšem lze to zvládnout i pomocí kladívka, a následně využijete přiložený ruční lis, který je v blistrovém balení. Dělejte si vše jednodušší a pracujte s těmi nejkvalitnějšími produkty, které Vám zároveň usnadní práci. Uvidíte, že veškeré výrobky budou vypadat perfektně, protože nýtovací druky jsou praktické a práci s nimi si oblíbíte.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje