Zobrazit kategorie
Obaly a vybavení
Nabízíme opravdu široký sortiment textilní galanterie. Zjednodušte si seznam hledáním.

Nažehlovací vlizelín

Nažehlovací vlizelín

Pokud rádi šijete nebo různě upravujete oblečení, pak ve vaší výbavě nesmí chybět netkané textilie, které mohou být vyrobeny z různých materiálů. Třeba takové nažehlovací netkané textilie jsou velmi praktickým řešením najdou si svoje využití v nejrůznějších oblastech. Netkané textilie jsou vyrobené z kombinace polyesteru a viskózy. Díky vrstvě polyamidového lepidla lze pak tuto textilii snadno nažehlit na různé oblečení. Jedním z druhů netkaných textilií je oblíbený a švadlenkami často využívaný nažehlovací vlizelín.

Nažehlovací vlizelín pro úpravy oblečení, doplňků a bytového textilu

Nažehlovací vlizelín je druh netkané textilie. Vyznačuje se svojí vysokou jemností a gramáží, čímž se stává ideální ke zpevnění různě velkých ploch na oblečení. Tento vlilzelín je nažehlovací z jedné strany a je ideálním řešením spíše pro použití na nějakých lehčích materiálech. Použití je rychlé a jednoduché. Výsledný spoj je pak vysoce odolný proti nejrůznějším úpravám oblečení jako je praní, sušení v sušičce, žehlení či napařování.

Použití nažehlovacího vlizelínu

A jaké má tento doplněk z oblasti textilní galanterie využití? Netkanou textilii v podobě nažehlovacího vlizelínu využijete na různých typech oblečení. Vhodný je například ke zpevňování límců, manžet, okrajů rukávů, halenek, kalhot a podobně. Využijete jej třeba i k vyztužení průramků a výstřihů. Stane se tak nepostradatelným doplňkem obsahu vaší textilní galenterie.

Nejrůznější netkané nažehlovací textilie lze kromě na oblečení využít také na nejrůznější oděvní doplňky nebo bytový textil. Díky svému univerzálnímu použití se stává oblíbeným kouskem do výbavy každé švadlenky.

Vyberte si z širokého sortimentu textilní galanterie a pořiďte si tohoto nepostradatelného pomocníka určeného ke zpevňování různých částí oděvů, doplňků a bytového textilu.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje