Zobrazit kategorie
Obaly a vybavení
Nabízíme opravdu široký sortiment textilní galanterie. Zjednodušte si seznam hledáním.

Jezdec ke spirálovým zipům

Jezdec ke spirálovým zipům

Znáte to – zapínáte nebo rozepínáte bundu či mikinu a najednou uslyšíte lupnutí. A je po zipu. I ten nejkvalitnější zip se může někdy rozbít nebo zaseknout, a to obzvláště když je hodně namáhaný a často používaný. Pak je logicky nutná jeho oprava nebo kompletní výměna. V takových případech se neobejdete bez šikovných rukou a potřebného zásahu v podobě opravení nebo dokonce i kompletní výměny zipu včetně jezdce. K tomu se vám také budou hodit nejrůznější náhradní díly.

A proto je nezbytnou součástí výbavy textilní galanterie a každé švadlenky také jezdec ke spirálovým zipům. Ideálním řešením je neutrální stříbrné provedení, které je nejčastější variantou u bund a mikin.

Využití kovového jezdce pro různé druhy oblečení a doplňků

Kovový jezdec si najde svoje využití především u mikin a bund. Je nezbytnou součástí pro jejich rozepínání a zapínání. Stříbrný jezdec bez aretace ke spirálovým zipům lze využít hned několika různým metrážím. Svoje využití si kromě oblečení najde také u dalších věcí jako je třeba zapínání stanu nebo spacáku, batohů, kufrů a jiných podobných potřeb.

Široká nabídka různých typů

Vyberte si z široké nabídky nejrůznějších typů jezdců, které mají různé velikosti a tvary tak, aby perfektně mohly padnout k danému oděvu nebo doplňku. K dispozici jsou kromě jezdců ke spirálovým zipům také další potřebné prvky, které byste mohli při opravě nebo výměně zipů postrádat.

Vše potřebné pro opravu nebo výměnu zipu

Ať už momentálně řešíte výměnu či opravu zipu nebo jezdce u oblečení, batohu, kufru nebo stanu, stačí si jen vybrat konkrétní díl z nabídky. Vše potřebné tu seženete přehledně na jednom místě. Díky kompletní výbavě dlouhé řady doplňků určených k zipům pro vás bude jejich výměna nebo oprava hračka. Problém s porouchaným zipem u bundy či mikiny tak už nebude problém.

 

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje