Zobrazit kategorie

Bavlněný provázek

S bavlněným provázkem můžete skvěle tvořit

 

Věnujete se ručním pracím, aranžování květin a dalším tvořivým aktivitám, kde můžete naplno využít svou kreativitu? Rádi byste rozšířili své obzory a zkusili pracovat s nějakým novým produktem? Existuje mnoho možností, ale už jste uvažovali o něčem, jako je bavlněný provázek Ø2mm návin 90m? Jedná se o velice praktickou pomůcku při tvoření, protože se s tímto provázkem velmi dobře pracuje a je ho poměrně velké množství, takže i vydrží. A co je možné z takového provázku vlastně udělat? Hodí se na něco jiného než k nazdobení dárečků v přírodním stylu? Určitě ano. Z takového bavlněného provázku uděláte naprosto skvělé náramky, které jsou trendy, zvlášť v okamžiku, kdy je hezky zapletete a přidáte decentní korálky. Stejným způsobem lze zpracovat elegantní přívěsky na klíče, kabelku či batoh.

Další možností využití je při aranžování květin, protože tento typ provázku, zvlášť při těchto rozměrech, vypadá naprosto perfektně ve vazbě i v nejrůznějších košíčkách či květináčích. V nabídce je provázek v bílé i přírodní barvě, a tedy můžete vhodně zvolit barevnou kombinaci.

Takový provázek je vhodný i v případě, že si chcete ušít látkové sáčky na bylinky, koření nebo třeba i na šperky. Vždy je musíte něčím stáhnout, a nemusí to být jen samotné vlákno, můžete provázek zaplést do copánku nebo udrhat šňůrku.

Vhodným doplňkem jsou pak také například pro nejrůznější tvoření při scrapbookingu, který můžete tímto kouskem hezky doplnit a provázat. Pokud by to nebyla zrovna oblast, která by Vás příliš zajímala, můžete ho zakomponovat do jakékoli dekorace. Lze například jednoduše obalit lahev vína přírodním provázkem a dozdobit dřevěnými ozdobami, čímž vytvoříte originální dárek jehož tvoření Vás bude určitě moc bavit.

Přírodní varianta je velmi praktická především na svatbách či oslavách, kdy provázek jednoduše natáhnete a dřevěnými kolíčky na něj připevníte fotografie na ozdobu, nebo veselé balonky, které doladí atmosféru.

od 2.000,- Kč doprava zdarma
nabízíme více než 250 míst k vyzvednutí
máme skladem přes 8 000 produktů
98 % zákazníků nás doporučuje