V období 22. 12. 2018 – 1. 1. 2019 bude sklad uzavřen a přijaté objednávky budou vyřizovány od 2. 1. 2019. Děkujeme za pochopení.
Úvodní stránka Registrace Kontakty Podmínky
Nákupní košík
0,-Kč

Výtvarné a kreativní potřeby

Výběr podskupin

Výtvarné a kreativní potřeby - pár informací:

Víme, jaký je báječný relax nechat vířící myšlenky odpočinout a projevit svou tvořivou podstatu. Korálky, komponenty a pomůcky pro tvorbu bižuterie už z naší nabídky dlouho znáte. V prodeji korálků a bižuterních komponentů navazujeme jak na sklářské tradice českých zemí, tak po celém světě pro vás vybíráme vše, o čem víme, že osloví srdce korálkáře. Náš obchod nyní výrazně rozšiřuje sortiment výtvarných potřeb. Nyní si můžete vybrat polymerovou hmotu Fimo, smalt či pedig. Pokud vás oslovují přírodní materiály, možná propadne kouzlu ovčího rouna nebo vás zaujme barevný písek. Samozřejmě k hobby sortimentu patří i pomůcky, jako jsou plstící jehly, měděné výseky či sklíčka pro smaltování. Pro pečlivě vystřihování a vyřezávání nabízíme řezací umělecký nůž. Výtvarné potřeby pro hobby i umělecké řemeslníky.

Alternativní názvy: vybavení prodejen , výtvarné potřeby , tvoření s dětmi , výtvarné potřeby praha , výtvarné potřeby brno , vytvarne potreby , kreativní potřeby , výtvarné potřeby ostrava , vytvarne potreby praha , výtvarné potřeby hradec králové , výtvarné potřeby praha 2 , výtvarné potřeby praha 5 , výtvarné potřeby české budějovice , výtvarné potřeby kladno , prodej výtvarných potřeb , výtvarné potřeby praha 1 , výtvarné potřeby a hobby zlín