Úvodní stránka Registrace Kontakty Podmínky
Nákupní košík
0,-Kč

Dekorace

Výběr podskupin

Dekorace - pár informací:

Dekorace - osm písmenek, za jejichž významem se toho skrývá tolik: útulný domov, elegantně zařízená kancelář, svatební výzdoba, krásně naaranžovaný stůl pro chvíle s přáteli i běhání po lese s dětmi, abychom našli ty nejkrásněji zbarvené listy pro podzimní dekorace.

Dekorace do bytu i na zahradu považujeme za jednu z našich priorit, je tedy logické, že právě v oddělení sezónních dekorací stále nalezáte novinky. V srpnu jsou to podzimně zbarvené listy ze sisalu, skřítkové, girlandy a draci, na jaře si můžete vybírat z desítek květinek, motýlků či perliček. A co teprve o Vánocích - nepřeberné množství dekorací od vánočních postaviček přes vánoční ozdoby a řetězy až po umělý sníh a třpytivé hvězdičky.

Desítky novinek, ať už hotové dekorace, které stačí zavěsit, postavit či nalepit, nebo potřeby pro dekoratéry a aranžování. Dekorace po celý rok, pro každou příležitost.

Alternativní názvy: tapety na zeď , dekorace na zeď , samolepky na zeď , vánoční dekorace , velikonoční dekorace , velikonoce dekorace , svatební dekorace , podzimní dekorace , jarní dekorace , samolepky na zed dekorace , dekorace , dekorace do bytu , samolepící dekorace , jarní výzdoba , bytové dekorace , dekorace na stěnu